Teknik Adımlar

(1) Ürün sayfasında var ise renk, beden, adet gibi sipariş detayları belirlendikten sonra ürün, "Satın al" butonuna tıklanarak sepete atılır.

(2) "Sepetim" butonuna tıklanarak sepet görüntülenir. Burada web sitesine üye olup olmamanıza bağlı olarak dilerseniz üye girişi yaparak, dilerseniz de üye olmaksızın "misafir olarak siparişi bitir" seçeneği ile ilerleyebilirsiniz. Yine bu aşamada üyeliğinizi gerçekleştirebilir ve üye girişi yaparak da ilerleyebilirsiniz.

(3) Bir sonraki ekranda talep edilen bilgiler girilir, burada zorunlu olduğu belirtilen bilgiler girilmeden ilerlenemez.

(4) Sipariş onaylanmadan önce ürün ve ödeme bilgilerine göre hazırlanan "Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi" okunarak onaylanmalıdır. Aksi takdirde sipariş tamamlanamaz.

(5) Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi'nin ve diğer bilgilerin onaylanması ile sipariş tamamlanır ve ekranda sipariş onay bilgisi görüntülenir.

(6) Sipariş onayı üzerine, sipariş bilgileri, Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi belirtmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilir.