SİTE KULLANIM KOŞULLARI


Sayın Site Ziyaretçisi;


www.1tıkla2kazan.com internet sitesi ("Site") Ünalan Mah. Ayazma Cad. A Blok K:3 Üsküdar, İstanbul adresinde ikamet eden Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.'ne ("Tanı") ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içeriği uluslararası fikri ve sınai mülkiyet mevzuatı tarafından korunmaktadır. Tanı, bu Site'de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, içeriği, Site'yi, Site kullanma koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu Site'yi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:

Site'deki tüm dokümanlar Tanı'nın mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiçbir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

Site'nin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, kullanıcı, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Site'de veya bu Site'den bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/ veya manevi, menfi ve/ veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Tanı'nın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı Tanı hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Site'ye girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Tanı'ya ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak kabul edileceği Tanı tarafından beyan ve işbu 1tıkla2kazan.com Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.


ÜYELİK


Sitemize üyelik ücretsizdir. 18 yaşından küçüklerin Site'ye üyeliği kabul edilmemektedir.

Üyelik, Site'nin ilgili bölümünde gerekli kişisel bilgilerin ve e-posta adresinin girilmesi ve şifre tanımlanması suretiyle kayıt işleminin yaptırılması ve 1tıkla2kazan.com tarafından kayıt işleminin onaylanması ile tamamlanır.

Kayıt esnasında tanımlanan şifrenin korunması ile ilgili tüm sorumluluk Üye'ye aittir.


CAYMA HAKKI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER:


Alıcı, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından doğan masraflar Satıcıya aittir.

Alıcının özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde Alıcı cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca Alıcı, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz. Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, elektronik eşyalar, her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, kartuşlar, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.), kozmetik ürünler, tek kullanımlık ürünler, telefon kontörleri ve açıldıktan sonra vücuda temas halinde sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünlerde cayma hakkının kullanılması ürün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır

Alıcı, cayma hakkı bildirimini Satıcının 444 72 76 numaralı telefona veya 1tıkla2kazan.com web sitesi içerisindeki iletişim formu aracılığı ile süresi içinde yapmakla yükümlüdür. Aksi takdirde cayma hakkından yararlanılamaz.

Satıcı, Alıcının yukarıda belirtilen telefon numarası ya da e-posta adresine yapmış olduğu süresi içindeki cayma beyanını almasından itibaren 10 (on) gün içinde ürün bedelini iade etmekle yükümlüdür. Alıcının, 20(yirmi) gün içinde de ürünü geri göndermesi gerekmektedir. Alıcının geri gönderim sırasındaki masrafları Satıcı'ya aittir.

Cayma hakkını kullanan Alıcı ürüne ait faturayı Satıcı' ya teslim etmek mecburiyetindedir.

Kredi kartı ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda, Satıcı' nın banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği Alıcı'ya nakit para ile ödeme yapamaz, iade tutarı Alıcı'nın kredi kartına iade edilir. Alıcı ürünü kaç taksit ile aldıysa Alıcı'nın ödeme yapmış olduğu kredi kartı sahibi banka müşteriye geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Alıcı, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüt eder.